Viac o prudukte:
Kategória: Šport | Skate & in-line | Chrániče na in-line
Dodávateľ:Fila
Cena:27.1 €

Súprava inline chráničov Fila Wow LADY je kompletná súprava chráničov pre jazdu na kolieskových korčuliach. Súprava chráničov Fila Wow LADY obsahuje chrániče kolien, chrániče lakťov a chrániče zápästia. Každý chránič je z vonkajšej časti vybavený špeciálnou dopadovou plochou z extrémne odolného materiálu. Vnútorná časť chrániča je vystlaná mäkkým a vzdušným čalúnením zaisťujúcim komfortné pocity počas jazdy. Perfektné upevnenie chrániča vždy zaisťuje súprava dvoch pružných upínacích pásikov na suchý zips. Svojou veľkosťou a ergonómiou je súprava týchto chráničov plne prispôsobená požiadavkám ženského tela.Technický popis: kompletná súprava dámskych inline chráničov dopadová plocha z extrémne odolného materiálu vzdušná anatomicky tvarovaná vnútorná podšívka presné upínanie pomocou dvoch pásikov so suchými zipsami Súprava obsahuje: 2 x kolenný chránič 2 x lakťový chránič 2 x chránič zápästia obal


 • Súprava inline chráničov Fila Wow LADY Pro M
  Súprava inline chráničov Fila Wow LADY Pro M

  Súprava inline chráničov Fila Wow LADY Pro je kompletná súprava chráničov pre jazdu na kolieskových korčuliach. Súprava chráničov Fila Wow LADY Pro obsahuje chrániče kolien, chrániče..

  35.3 €
 • Inline prilba Fila Wow LADY S (52-56)
  Inline prilba Fila Wow LADY S (52-56)

  Inline prilba Fila Wow LADY je moderná dámska inline prilba určená pre jazdu na kolieskových korčuliach, skateboarde alebo bicykli.  Nový prepracovaný design s dámskymi motívmi, komfortné..

  23.5 €


© 2019 Fitness stroje a zariadenia, doplnky výživy a športový tovar: Kontakt
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb