Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bojové športy | Box | Boxovacie vrecia a hrušky
Dodávateľ:Everlast Boxing
Cena:7.57 €

Bandáže Everlast - poloelastický 3m.  Vyrobené pre maximálnu ochranu. Po nadviazaní bandážou sa už môže nasadzovať na ruku rukavice. Dĺžka každej bandáže je 3 m a šírka 5 cm. Tieto bandáže sú vyrobené z bavlny a spandexu. Sú teda čiastočne pružné (poloelastický). Dokonale spevňujú celú oblasť ruky a predovšetkým zápästia. Bandáže obsahujú dlhý suchý zips pre bezpečné zapnutie, ktorý je 12 cm dlhý. Na konce bandáže je pútko, ktoré sa zachytia na palci. Predávajú sa v páre. Hmotnosť bandážou aj s obalom je 110 gramov. Bandáže možno prať klasickým spôsobom v práčke. Každá bandáž je u suchého zipsu opatrená nášivkou Everlast.  Technické dáta:  - Balenie obsahuje jeden pár  - Zaistenie na suchý zips  - Dĺžka 3 m  - Šírka 5 cm  - hmotnosť balenia: 0.2 kg


 • Vzpěračské kolenní bandáže 200 cm SPUD Inc.
  Vzpěračské kolenní bandáže 200 cm SPUD Inc.

  Bandáž na kolena v celkové délce 200 cm je ideální pro sportovce, kteří dávají přednost silné a bezpečné kompresi.Parametry:Váha:0,6 kgDélka:200 cmŠířka:7,5 cm..

  41.79 €
 • Box lapa EVERLAST PUNCH PAD
  Box lapa EVERLAST PUNCH PAD

  Boxerské lapy Everlast Punch Pad Jsou vhodné pro lehčí trénink nebo pro začátečníky na zlepšování techniky boje. Jsou vyrobené z velmi lehkého a odolného materiálu..

  28.9 €


© 2019 Fitness stroje a zariadenia, doplnky výživy a športový tovar: Kontakt
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb