Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Steppery
Dodávateľ:HMS
Cena:68.78 €

Stepper HMS S 8004 je multifunkčná pomôcka na cvičenie. Twist pohyb vašich prstov vám pomôže získať elegantný, štíhly a pevný buttock, bez úsilia spojov. Okrem samotného kropara má tento model tiež stojan s držiakmi a dva expandéry na cvičenie hornej časti tela. Tento model je tiež špecifickou možnosťou nastavenia odporu a určenia úrovne náročnosti celkového cvičenia. Vo všeobecnosti sú cvičenia na týchto strojoch vhodné pre ženy a mužov všetkých vekových kategórií. Je to efektívne a rýchle spaľovanie tukov, svalové posilňovanie a práca na zlepšenie kondície.     funkcia:   Stroj na cvičenie svalov nôh a zadku Stĺpec s rukoväťami a reguláciou výšky Nastavenie odporu počítač: čas opakovanie počet krát za minútu kalórie scan expandery parametre:   2 hydraulické chodníky Maximálne zaťaženie: 100 kg rozmer: dĺžka: 40 cm šírka: 43 cm Výška: 126 cm Hmotnosť: 10,3 kg Upozornenie:   Certifikát, norma: Záruka: 24 mesiacov


 • Omega 8004
  Omega 8004

  Odšťavňovač Omega  8004 je nejnovější model šnekového dvoufázového odšťavňovače. Jedná se o inovovaný model odšťavňovače Omega 8003, který se velice..

  350.38 €
 • BALANČNÍ PODLOŽKA TWIST SIMPLY FIT BOARD ABS - Zelená
  BALANČNÍ PODLOŽKA TWIST SIMPLY FIT BOARD ABS - Zelená

  BALANČNÍ PODLOŽKA TWIST SIMPLE FIT Vhodná pro všechny, kteří potřebují procvičit jak střední partie tak hýždě, stehna,břicho,boky i lýtka. Položka TWIST SIMPLE je..

  9.51 €


© 2019 Fitness stroje a zariadenia, doplnky výživy a športový tovar: Kontakt
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb